Z wykształcenia jestem inżynierem architektem, a makijaż permanentny to moja pasja, której postanowiłam oddać się zawodowo.

Osoby wykonujące zawód architekta i linergisty, wbrew pozorom mają kilka wspólnych cech: są utalentowani plastycznie, potrafią doskonale dobierać i zestawiać ze sobą kolory, a także posiadają idealne wyczucie estetyki, harmonii i proporcji.

 

Szkolenia z zakresu makijażu i tatuażu permanentnego ukończyłam w placówkach szkoleniowych takich jak Purebeau, NaturalnyPermanentny, Broadway Beauty i wielu innych. 

 

Korzystam z niemieckich urządzeń oraz pigmentów do makijażu permanentnego, których jakość potwierdzona jest certyfikatami.

 

W makijażu permanentnym stawiam na naturalność – za jego pomocą pragnę jedynie podkreślić rysy twarzy, a  pigmenty dobieram tak, by idealnie współgrały z konkretnym typem urody.

Skontaktuj się z nami
tel.: +48 697 515 924; email: kontakt@martaplawgo.pl

Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.