Skip to main content

Witaj na mojej stronie

Skoro tu jesteś zapewne pragniesz poprawić swój wygląd. Chętnie Ci w tym pomogę. Pomogę Ci wydobyć z Ciebie naturalne piękno, które każda z Nas w sobie ma. Życie kobiety do najłatwiejszych nie należy - ciąże, porody, opieka nad dziećmi oraz masa obowiązków domowych, które nierzadko spadają głównie na nie, a które trzeba pogodzić z pracą zawodową. Często w tym wszystkim zapominamy o sobie i o swoich potrzebach. Zawsze ktoś inny jest ważniejszy. Jeśli zdecydowałaś, że to makijaż permanentny będzie jednym z tych rzeczy, które poprawią Ci humor i zaoszczędzą czas, który będziesz mogła wykorzystać chociażby na wydłużenie snu o 10 minut dziennie, to zrobię wszystko, żebyś była zadowolona z efektu.

Pamiętaj, że jesteś Piękna, a natura rzadko się myli. Dlatego poprzez makijaż pragnę jedynie podkreślić Twoje rysy twarzy dobierając kształt i kolor tak, by idealnie komponował się z Twoim typem urody. Pamiętaj również o tym, że makijaż permanentny jak i zabiegi medycy estetycznej, to coś co tylko częściowo wpłynie na poprawę Twojego nastroju. Nie zapominaj o szanowaniu swojego ciała poprzez zdrowe żywienie czy wszelaki relaks dla duszy i ciała.

Życzę Ci, żebyś zawsze była Szczęśliwa i Piękna ♥

Makijaż permanentny ust

Wychodzisz z domu z fajnym kolorem na ustach, który po pierwszej kawie wygląda pięknie … tylko na filiżance? Jeśli wiesz o czym mówię, makijaż permanentny ust jest dla Ciebie.

Makijaż permanentny powiek

Kiedy nie zdążysz podmalować oczu, znajomi w pracy pytają, czy jesteś chora? Idealna kreska typu eyeliner zajmuje Ci średnio... 2 godziny? Jeśli któraś z tych odpowiedzi brzmi pozytywnie, makijaż permanentny powiek powinien Cię zainteresować.

Makijaż permanentny powiek

Kiedy nie zdążysz podmalować oczu, znajomi w pracy pytają, czy jesteś chora? Idealna kreska typu eyeliner zajmuje Ci średnio... 2 godziny? Jeśli któraś z tych odpowiedzi brzmi pozytywnie, makijaż permanentny powiek powinien Cię zainteresować.

Makijaż permanentny brwi

Malujesz się na ważną imprezę, a ta prawa brew za nic nie chce przypominać lewej? Gdzie wczoraj, kiedy szłaś po bułki do sklepu, dwie wyszły idealne niczym z Instagrama? Jeśli kiedykolwiek coś takiego Ci się przydarzyło, makijaż permanentny brwi na pewno ułatwi Ci życie.

Kilka słów o mnie

Póki co w życiu fascynują mnie głównie 3 rzeczy: koty, muzyka elektroniczna i brwi! Taaak.. w brwiach drzemie potęga, o której większość nie zdaje sobie sprawy. Ponieważ już jako mała dziewczynka chciałam przyczynić się do poprawy sytuacji na świecie, to w nieco doroślejszym życiu uznałam, że właśnie poprawianie wyglądu i zarazem nastroju kobiet rysując im ładne brwi na pewno się do tego przyczyni :)

Aby się do tego przygotować ukończyłam wiele szkoleń związanych z makijażem permanentnym, mikropigmentacją medyczną i tatuażem. Z wykształcenia jestem inżynierem architektem i wbrew pozorom osoby wykonujące zawód architekta i linergisty, mają kilka wspólnych cech: są utalentowane plastycznie, potrafią doskonale dobierać i zestawiać ze sobą kolory, a także posiadają idealne wyczucie estetyki, harmonii i proporcji.

Zdecydowanie stawiam na naturalność. Czarnym stemplom mówię NIE! Obejrzyj moje prace i jeśli podzielasz mój zmysł estetyki…

Agencja Interaktywna Starterfirm zrealizowała projekt strony internetowej w 2020 roku.