Skip to main content

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową

W ostatnim czasie wykonaliśmy zabieg makijażu permanentnego brwi. Wyrazisty, a zarazem naturalny efekt uzyskaliśmy dzięki wykorzystaniu metody pudrowej, tzw. powder brows. Technika polega na wypudrowaniu granic oraz zachowaniu jaśniejszego koloru na początku, a coraz ciemniejszego ku końcowi brwi, w celu nadania makijażowi subtelności.

Czytaj więcej

Zagęszczanie brwi makijażem permanentnym

Przedstawiam Państwu efekty zagęszczania brwi makijażem permanentnym. Zabieg został wykonany metodą włosa tzw. Hair Stroke. Technika pozwala uzyskać naturalny efekt gęstych brwi i doskonale sprawdzi się w pełnej stylizacji oraz w przypadku rekonstrukcji ubytków w brwiach. 

Czytaj więcej

Makijaż permanentny oczu - trendy 2022

Makijaż, podobnie jak moda ulega ciągłym przeobrażeniom, zgodnie ze zmieniającymi się trendami. Nie inaczej dzieje się w przypadku makijażu permanentnego oczu, którego kształt i wygląd zmienia się na przestrzeni lat. Jednak to od linergistki będzie zależało, czy będzie ona podążać na nowościami ze świata mikropigmentacji, czy może będzie oferować swoim klientom stare techniki i niemodne rozwiązania. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką pierwszego podejścia, dlatego w dzisiejszym tekście chciałabym zaprezentować najnowsze trendy w makijażu permanentnym oka na rok 2022.

Czytaj więcej