Skip to main content

Makijaż permanentny — Blog

Jak dbać o brwi po makijażu permanentnym, aby efekt był trwały i satysfakcjonujący?

Makijaż permanentny brwi to doskonały sposób, by poprawić wygląd tego niezwykle istotnego fragmentu naszej twarzy. Dzięki niemu zyskujemy idealny łuk brwiowy oraz wrażenie gęstości. Aby jednak móc cieszyć się z ostatecznych efektów zabiegu, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja brwi. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jak dbać o brwi po makijażu permanentnym, zapraszamy do lektury krótkiego poradnika.

Makijaż permanentny brwi metodą pudrową

W ostatnim czasie wykonaliśmy zabieg makijażu permanentnego brwi. Wyrazisty, a zarazem naturalny efekt uzyskaliśmy dzięki wykorzystaniu metody pudrowej, tzw. powder brows. Technika polega na wypudrowaniu granic oraz zachowaniu jaśniejszego koloru na początku, a coraz ciemniejszego ku końcowi brwi, w celu nadania makijażowi subtelności.

Zagęszczanie brwi makijażem permanentnym

Przedstawiam Państwu efekty zagęszczania brwi makijażem permanentnym. Zabieg został wykonany metodą włosa tzw. Hair Stroke. Technika pozwala uzyskać naturalny efekt gęstych brwi i doskonale sprawdzi się w pełnej stylizacji oraz w przypadku rekonstrukcji ubytków w brwiach. 

Makijaż permanentny oczu - trendy 2022

Makijaż, podobnie jak moda ulega ciągłym przeobrażeniom, zgodnie ze zmieniającymi się trendami. Nie inaczej dzieje się w przypadku makijażu permanentnego oczu, którego kształt i wygląd zmienia się na przestrzeni lat. Jednak to od linergistki będzie zależało, czy będzie ona podążać na nowościami ze świata mikropigmentacji, czy może będzie oferować swoim klientom stare techniki i niemodne rozwiązania. Ja jestem zdecydowaną zwolenniczką pierwszego podejścia, dlatego w dzisiejszym tekście chciałabym zaprezentować najnowsze trendy w makijażu permanentnym oka na rok 2022.