Skip to main content
  • Makijaż Permanentny Warszawa

    Serdecznie zapraszamy do skorzystania z propozycji makijażu permanentnego, który wykonujemy w salonie kosmetycznym Marta Plawgo w Warszawie

Zabigi makijażu permanentnego Śródmieście

Skoro odwiedziłaś moją stronę internetową, to zapewne chcesz zmienić swój dotychczasowy wygląd. Dobrze trafiłaś - jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc. Razem wydobędziemy Twoje naturalne piękno. Bo przecież każda z nas jest piękna, tylko nie każda wie, jak to piękno odkryć.

Życie kobiety to pasmo obowiązków i wyrzeczeń: ciąża, poród, opieka nad dziećmi i domem, masa obowiązków rodzinnych i zawodowych. Nieustannie dbamy o naszych najbliższych i całe otoczenie. Wszystko to sprawia, że często zapominamy o nas i naszych potrzebach. Jeśli czujesz, że makijaż permanentny to coś, czego potrzebujesz, by poczuć się lepiej we własnej skórze oraz zyskać codziennie rano trochę wolnego czasu na dodatkowy sen, to ja zrobię wszystko by spodobał Ci się efekt końcowy. Nie bój się przerysowanego wyglądu. Poprzez makijaż chcę jedynie wydobyć Twoje prawdziwe i naturalne piękno, podkreślić je i utrwalić. Każda kreska zostanie dobrana tak, by idealnie współgrać z kształtem Twojej twarzy i Twoja urodą.

Jedyne, o czym musisz pamiętać, to fakt, że makijaż permanentny to coś, co tylko częściowo może poprawić Twój nastrój. Ty musisz zadbać o szacunek do siebie i swojego ciała, zdrowe żywienie oraz relaks dla swojej duszy,

Życzę Ci, byś zawsze była Szczęśliwa i Piękna ♥

Makijaż permanentny ust Warszawa

Kupujesz piękną szminkę, która fantastycznie podkreśla Twoje usta. Ale tylko do czasu aż nie napijesz się kawy, bo potem jedyne co zdobi, to brzeg Twojej ulubionej filiżanki? Jeśli ta sytuacja jest Ci znana, to makijaż permanentny ust jest stworzony dla Ciebie.

Makijaż permanentny powiekWarszawa

Kiedy nie zdążysz wykonać makijażu oka słyszysz, że wyglądasz jak chora, a kiedy masz na to czas to idealna kreska zajmuje Ci 2 godziny? Jeśli ten opis pasuje do Ciebie - zastanów się nad propozycją makijażu permanentnego oka.

Makijaż permanentny powiek

Kiedy nie zdążysz podmalować oczu, znajomi w pracy pytają, czy jesteś chora? Idealna kreska typu eyeliner zajmuje Ci średnio... 2 godziny? Jeśli któraś z tych odpowiedzi brzmi pozytywnie, makijaż permanentny powiek powinien Cię zainteresować.

Makijaż permanentny brwi Warszawa

Malujesz się już drugą godzinę na ważne wyjście, a ta lewa brew nadal nie wygląda estetycznie i niczym nie przypomina prawej? Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo, makijaż permanentny brwi na pewno zaoszczędzi Ci nerwów na tym punkcie.

A teraz kilka słów o mnie

Jestem pasjonatką trzech rzeczy: kotów, muzyki elektronicznej oraz brwi! Tak, tak dobrze czytasz…brwi. Uważam, że w tym włoskach drzemie potęga, o jakiej nie masz pojęcia. A ponieważ jako mała dziewczynka chciałam naprawiać świat, to w dorosłym życiu postanowiłam poprawiać kobiecy wygląd i nastrój.

W tym celu ukończyłam sporą ilość szkoleń z makijażu permanentnego, mikropigmentacji medycznej oraz tatuażu. Natomiast z wykształcenia jestem inżynierem architektem. I mogłoby się wydawać, że architekt i lingerista to dwa różne zawody, jednak maja one cos wspólnego. Osoby wykonujące obie profesje powinny: być utalentowane plastycznie, potrafić doskonale zestawiać ze sobą oraz dobierać kolory a także posiadać wyczucie estetyki, harmonii a także proporcji.

W mojej pracy stawiam na naturalność. Nie cierpię przerysowanego efektu i czarnych stempli. Sprawdź moje wcześniejsze prace i jeśli jesteś zainteresowana współpracą to…

Agencja Interaktywna Starterfirm zrealizowała projekt strony internetowej w 2020 roku.